Hotel Violeta 4*

Położony jest w centrum kurortu Druskienniki, nad brzegiem rzeki Niemen. Ten znajdujący się w otoczeniu zieleni obiekt oferuje prywatny parking oraz zaplecze spa i odnowy biologicznej.

Pokoje w hotelu Violeta oferują bezpłatne WiFi, telewizor oraz telefon, a ich klasycznie urządzone wnętrza zdobią podłogi wyłożone wykładziną. W prywatnej łazience z podgrzewaną podłogą do dyspozycji Gości jest suszarka do włosów oraz zestaw kosmetyków.

Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w hotelowej restauracji, która oferuje urozmaicone menu. Latem posiłkiem można delektować się na patio z widokiem na Niemen. Doskonałym miejscem na relaks przy drinku jest również bar.

Podczas pobytu warto odprężyć się, korzystając z sauny i dużej wanny z hydromasażem. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą spędzać czas, grając w tenisa albo pływając w krytym lub odkrytym basenie w ośrodku Draugyste, znajdującego się po drugiej stronie ulicy .

Dworzec autobusowy w Druskiennikach znajduje się 1,3 km od hotelu Violeta, zaś odległość od ratusza wynosi 1,2 km.

Wszystkie ceny są wyrażone w EUR, przeliczane wg kursu sprzedaży Banku PEKAO SA z dnia podpisania umowy.

Ceny nie zawierają obowiązkowego ubezpieczenia KL, NNW w kwocie od 3,00 PLN/os. dorosłą/dzień

Dodatkowo płatne jest 1,00 EUR/os./dobę – podatek turystyczny (nie dotyczy osób poniżej 18 lat)

Ceny ważne do 23.12.2019r.

 1-osoba2-osoby
Pokój 1-osobowy48,00-
Pokój 2-osobowy (TWIN/DBL)65,0075,00
Pokój 2-osobowy (TWIN/DBL) z widokiem na Niemen75,0080,00
Pokój Lux - Suite104,00120,00
Apartament159,00195,00

Cena zawiera: nocleg w wybranym pokoju, śniadanie (bufet), możliwość korzystania z mini kompleksu wodnego, parking, internet wi-fi, sejf, szlafroki w pokoju

Dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie.