Hotel Litwa 3* – otwarty w 2009 roku, należy do Kompleksu Grand SPA Lietuva – nowoczesnego kompleksu, w skład którego wchodzi również hotel Druskininkai 4*, Lecznica – jedna z najnowocześniejszych na Litwie i w krajach bałtyckich, Klinika Stomatologiczna, Park Rozrywek Wodnych – baseny i sauny, restauracje, kawiarnie, pomieszczenia do organizacji konferencji i imprez mogące pomieścić łącznie 610 uczestników. Podstawową funkcją Grand SPA Lietuva pozostaje pomoc gościom w odbudowie stanu fizycznego organizmu i wzmocnieniu sił witalnych zgodnie z dawnymi tradycjami uzdrowiska Druskiennik.

Przestrzenne, przytulne, różnego typu pokoje hotelu Lietuva 3* służą zarówno do odpoczynku jak i do pracy. Do dyspozycji: pokoje 1- i 2-osobowe oraz pokoje MiniLUX.W każdym pokoju znajdą Państwo: biurko, telefon, TV, lodówkę, czajnik z filiżankami, suszarkę do włosów w łazience. Pokoje MiniLUX to jedno pomieszczenie z wydzieloną częścią sypialną z szerokim łóżkiem oraz z częścią wypoczynkową, gdzie znajduje się rozkładana sofa, stolik i fotele – są to pokoje idealne dla rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół. Niektóre pokoje 2-osobowe położone obok siebie, mają łączące je wewnętrzne drzwi, są to tzw. pokoje „konekt”.

W czasie pobytu w kompleksie Grand SPA Lietuva goście mogą się częstować potrawami kuchni Europejskiej w 4 restauracjach, 2 kawiarniach i barach. Zachwycająca restauracja panoramiczna „Cztery Wiatry“ z widokiem na okolice miasta, to wspaniałe miejsce na romantyczny posiłek we dwoje. W czasie weekendu, w restauracji organizowane są wieczory muzyki na żywo.

Park wodny Grand SPA Lietuva to miejsce o oryginalnej architekturze, gdzie dla terapii wykorzystuje się nie tylko wodę i ciepło, lecz i leczniczą moc sztuki. W wyjątkowym wnętrzu parku wodnego każdy może znaleźć swoją idyllę – wodę, powietrze, ziemię lub ogień. Jest to obiekt nieco mniejszy od głównego Aquaparku w Druskiennikach, niemniej do dyspozycji gości jest pięć różnych łaźni, a w części wodnej – długi basen do pływania oraz basen z szalonymi falami morskimi, wesoło obracającą się górską rzeką, basenik dla dzieci, wodospad, jacuzzi, zjeżdżalnie. Szczególnie dobroczynny wpływ ma basen z wodą mineralną – tutaj można nie tylko popływać, lecz także skorzystać z zabiegów indywidualnych kąpieli. Na terenie Parku Wodnego działa również gabinet SPA, gdzie polecamy unikalne masaże oraz zabiegi wykonywane przez rodowitą mieszkankę Tajlandii.
Do dyspozycji gości sanatorium jest również pobliska kręgielnia „Sukurys”, a w okresie letnim korty tenisowe.
Lecznica Grand SPA Lietuva jest jedną z najnowocześniejszych lecznic na Litwie oraz w krajach bałtyckich i proponuje usługi poprawy zdrowia i rehabilitacji. Zbudowana jest ona na źródle wody mineralnej, która wydostając się prosto z szybu wykorzystywana jest w czasie różnorodnych zabiegów. Kuracjusze mogą wybierać z oferty ponad 100 różnych usług. Są to przykładowo: konsultacje lekarzy z różnych dziedzin, diagnostyka funkcyjna, leczenie w komorze hiperbarycznej, kinezyterapia i ergoterapia, kąpiele lecznicze i prysznice, różne zabiegi z borowin, masaże zwykłe i podwodne, zabiegi fizjoterapeutyczne, krioterapia, refleksoterapia, haloterapia i wiele innych. Grand SPA Lietuva posiada własną pijalnię wody mineralnej.

Pakiety sanatoryjne:

 1. Pakiet Uniwersalny
 2. Pakiet Optymalny
 3. Pakiet Indywidualny

Wszystkie ceny są wyrażone w EUR, przeliczane wg kursu sprzedaży Banku PEKAO SA z dnia podpisania umowy.

Ceny nie zawierają obowiązkowego ubezpieczenia KL, NNW w kwocie od 3,00 PLN/os. dorosłą/dzień

Dodatkowo płatne jest 1,00 EUR/os./dobę – podatek turystyczny (nie dotyczy osób poniżej 18 lat)

Ceny w EUR/dobę poniższych 3 programów zawierają:

 • zakwaterowanie w hotelu Lietuva 3*
 • szlafroki w pokoju
 • internet Wi-Fi
 • parking
 • wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
 • konsultacja lekarza (FMR) w dniu przyjazdu
 • jednorazowe nieograniczone wejście do strefy rozrywek wodnych i łaźni (codziennie)
 • picie wody mineralnej „Lietuva” w czasie całego pobytu (zaleca się trzy razy dziennie)

Pakiet Uniwersalny

UNIWERSALNY program leczenia (minimalnie 6 noclegów)

 • 5 zabiegów dziennie (dzień przyjazdu i dzień wyjazdu jest liczony jako jeden dzień leczenia)
 • w trakcie konsultacji lekarza będzie opracowany plan leczenia, który będzie zawierał:
  • 1 zabieg codziennie: lecznicza wanna lub prysznic leczniczy lub terapia borowinowa
  • 1 zabieg codziennie: masaż klasyczny (leczniczy) (15 min.) lub limfo-drenażowy masaż aparatem lub grupowa wanna wertykalna w basenie z wodą mineralną
  • 2 zabiegi codziennie: kinezyterapia ogólno-usprawniająca grupowa na sali lub w basenie lub Nordic Walking lub fizykoterapia lub Haloterapia lub baseny Kneipp lub inhalacje lub hydromasaż dziąseł lub mikro lewatywa
  • 1 zabieg codziennie: fitoterapia
Sezon        
Typ pokoju1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby
Dwuosobowy
MiniLux

Pakiet Optymalny

OPTIMALNY program leczenia (minimalnie 6 noclegów)

 • 3 zabiegi dziennie (dzień przyjazdu i dzień wyjazdu jest liczony jako jeden dzień leczenia)
 • w trakcie konsultacji lekarza będzie opracowany plan leczenia, który będzie zawierał:
  • 1 zabieg codziennie: lecznicza wanna lub prysznic leczniczy lub terapia borowinowa
  • 1 zabieg codziennie: kinezyterapia ogólno-usprawniająca grupowa na sali lub w basenie lub Nordic Walking
  • 1 zabieg codziennie: fizykoterapia
Sezon        
Typ pokoju1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby
Dwuosobowy
MiniLux

Pakiet Indywidualny

INDIWIDUALNY program leczenia (minimalnie 6 noclegów)

 • wszystkie zabiegi są dodatkowo płatne
 • w trakcie konsultacji lekarza będzie opracowany plan leczenia
Sezon        
Typ pokoju1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby1 osoba2 osoby
Dwuosobowy
MiniLux